Mgr Anastazja Szuła uczestniczyła w VII Letniej Szkole Kognitywistyki

W dniach  6-9 września 2023 przedstawicielka Pracowni Filozofii Zdrowia Psychicznego, mgr Anastazja Szuła wzięła udział w VII Letniej Szkole Kognitywistyki, zorganizowanej pod hasłem „Różnorodne umysły”. Mgr Anastazja Szuła wygłosiła referat pt. „Jak badać anomalne doświadczenia czasowe w zaburzeniach psychicznych? Transdiagnostyczna ocena doświadczenia czasowego”. Współautorem referatu jest dr hab. Marcin Moskalewicz.

Letnia Szkoła Kognitywistyki to warsztaty i konferencja organizowane co roku w Kazimierzu nad Wisłą przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie i Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Udział w Letniej Szkole Kognitywistyki został sfinansowany ze środków przyznanego grantu NCN Sonata Bis „Kwantytatywna Fenomenologia Zaburzeń Temporalności”.

Mgr Anastazja Szuła podczas inspirujących warsztatów prowadzonych przez dr Monikę Dunin-Kozicką.

Więcej informacji o Letniej Szkoły Kognitywistyki: https://lsk.kul.pl/