Dr hab. Marcin Moskalewicz i mgr Anastazja Szuła uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez Uniwersytet w Heidelbergu

W dniach 27.07.2023 - 29.07.2023 i 9-11.11.2023 przedstawiciele Pracowni Filozofii Zdrowia Psychicznego wzięli udział w warsztatach z dotyczących prowadzenia wywiadów mikrofenomenologicznych, zorganizowanych na Uniwersytecie w Heidelbergu w Niemczech.
Warsztaty poprowadziła dr Prisca Bauer.

dr hab. Marcin Moskalewicz i mgr Anastazja Szuła

W czterdziestu godzinach warsztatów uczestniczyli doktorantka mgr Anastazja Szuła oraz dr hab. Marcin Moskalewicz. W ich trakcie zaprezentowali swoje wywiady na temat doświadczeń temporalnych oraz diagnostyki intuicyjnej.

Udział w warsztatach został sfinansowany ze środków przyznanego grantu NCN Sonata Bis „Kwantytatywna Fenomenologia Zaburzeń Temporalności”.

Informacje o warsztatach oraz inne informacje na temat mikrofenomenologii można znaleźć pod adresem:

» »  https://www.microphenomenology.com/

widok na Uniwersytet w Heidelberg