Prof. dr hab. Ewa Baum na posiedzeniu Rady Naukowej Centrum Badań im. Edyty Stein UAM

W dniu 25.10.2023 roku na zaproszenie prof. dr hab.  Ewy Baum odbyło się w Katedrze Nauk Społecznych i Humanistycznych uroczyste posiedzenie Rady Naukowej Centrum Badań im. Edyty Stein Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, z udziałem przedstawicieli Centrum oraz Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu, współorganizujących, we współpracy z Katedrą Nauk Społecznych i Humanistycznych, w ramach cyklu - „między humanistyką a medycyną” konferencję naukową Fenomen snu - ZAPROSZENIE.
Na początku posiedzenia Dyrektor Centrum Badań im. Edyty Stein Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Pani prof. dr hab. Anna Grzegorczyk w imieniu uczestników spotkania przekazała Pani prof. dr hab. Ewie Baum gratulacje z okazji otrzymania tytułu Profesora.