Dr hab. Ewa Baum prof. UM mówi o projekcie "Edu-Akcja 2020-2021 na Konferencji prasowej

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w dniu 27.05.2021 roku odbyła się  konferencja prasowa poświęcona realizacji projektu "Edu-Akcja 2020-2021"  z udziałem prof. dr hab. Ewy Murawskiej (Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu), Prorektora dr. hab. Mikołaja Rykowskiego (Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu), dr hab. Ewa Baum, prof. UM (Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu) oraz online prof. Jørn Eivind Schau (University of Agder). Uczestnicy poinformowali przedstawicieli mediów o przesłankach ideowych i organizacyjnych, jakie przyświecały głównym wykonawcom projektu i ich współpracownikom. Konferencję prasową uświetniły muzyczne prezentacje w wykonaniu Marceliny Gój, Wiktorii Łukaszewskiej, Adama Jamroza (flety) i Hanny Lizinkiewicz (fortepian).

Foto: Zdjęcie z posta użytkownika Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu

Szczegóły na stronie: https://www.facebook.com/217461635055892/posts/2268195379982497/?d=n