2021 Health promoting universities - setting-based approach and transfer to further areas of activity

XVIII International Summer School in Health Promotion

Hannover, 01.06. – 03.06.2021

Po rocznej przerwie wywołanej epidemią SARS-CoV-2 w dniach 1-3 czerwca 2021 r. odbyła się osiemnasta edycja międzynarodowej Summer School in Health Promotion, współorganizowanej przez Wydział Nauk o Zdrowiu naszego Uniwersytetu. Tym razem naszym głównym partnerem był University of Applied Sciences and Arts z Hanoweru, który po raz pierwszy podjął się organizacji letniego kursu. Poza tym w projekcie wzięły także udział University of the Balearic Islands (Hiszpania), Esslingen University of Applied Sciences (Niemcy), Fontys University of Applied Sciences, Tilburg (Holandia), HoWest, Hogeschool West-Vlanderen, University of Applied Sciences (Beliga). Spotkanie było przy tym kontynuacją poprzednich edycji Summer School, która odbywała się w Poznaniu, Jyväskylä, Braszowie, Esslingen, Bruggi, Tilburgu i na Majorce.

>> PROGRAM <<