Dr hab. Ewa Baum prof. UMP o fenomenie pracy

W dniach od 1.12. do 2.12.2022 r. odbyła się konferencja naukowa Fenomen pracy, zorganizowana wspólnie przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu — Centrum Badań im. Edyty Stein, Katedrę Nauk Społecznych i Humanistycznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego w Poznaniu.

W trakcie dwudniowych obrad poświęconych szeroko rozumianemu fenomenowi pracy przedstawiono szereg referatów poświęconych różnym aspektom tego zagadnienia. Wśród nich znalazły się cztery wystąpienia, których współautorką była dr hab. Ewa Baum prof. UMP. W trakcie pierwszego dnia obrad w programie znalazły się dwa spośród tych wystąpień: mgr Anny Fitzgerald, dr Marii Nowosadko i dr hab. Ewy Baum, prof. UMP Motywacja psychoterapeutów do pracy zdalnej — nowe perspektywy i mgr Renaty Woźniak, dr hab. Agnieszki Neumann-Podczaskiej, prof. UMP i dr hab. Ewy Baum, prof. UMP Rola i znaczenie pracy farmaceuty w przeszłości oraz współcześnie. W programie drugiego dnia konferencji zaprezentowane zostały dwa kolejne referaty: mgr Marleny Grabowskiej, prof. n. med. Stefana Sajdaka i dr hab. Ewy Baum, prof. UMP Praca zawodowa w obliczu choroby nowotworowej u pacjentek leczonych onkologicznie z powodu nowotworów narządów rodnych oraz mgr Aleksandry Walkowskiej, mgr Anny Mackiewicz i dr hab. Ewy Baum, prof. UMP Praca jako pacjent.

» Program Konferencji