Dr hab. Ewa Baum, prof. UMP mówi o rozwoju duchowym jako przeciwwadze dla uzależnień

W II dniu Konferencji NEW TRENDS in Polish and global pharmacy: Science, business, and modern education 30.09.2022 r. dr hab. Ewa Baum, prof. UMP uczestniczyła w Panelu dyskusyjnym: Współpraca Urzędu Miasta Poznania z Uniwersytetem Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu w obszarze profilaktyki uzależnień, którego obradom w Sali Senatu Centrum Kongresowo-Dydaktycznego przewodniczyli Prof. Ewa Florek i Zastępca Prezydenta Miasta Poznania Jędrzej Solarski, oraz wygłosiła wykład pt. "Rozwój duchowy przeciwwagą dla uzależnień w trakcie sesji: Budowanie skutecznej profilaktyki uzależnień".

Wystąpienie Pani dr hab. Ewy Baum, prof. UMP zostało bardzo wysoko ocenione przez Panią Dziekan Wydziału Farmaceutycznego Prof. dr hab. Annę Jelińską, która wręczyła Pani Profesor Ewie Baum podziękowanie na piśmie oraz medal Magna cum Laude przyznawany przez Władze Dziekańskie Wydziału Farmaceutycznego.

>>> PROGRAM KONFERENCJI