UROCZYSTA IMMATRYKULACJA STUDENTÓW WYDZIAŁU NAUK O ZDROWIU UMP

W dniu 8 października 2024 r. w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego przy ul. Przybyszewskiego 37a. w Poznaniu odbyła się Uroczysta Immatrykulacja Studentów Wydziału Nauk o Zdrowiu, której przewodniczyła Pani Dziekan prof. dr hab. Ewa Baum.

Spotkanie uczcili także Prorektor ds. Studenckich dr hab. Jakub Żurawski oraz Kolegium Dziekańskie reprezentowane przez Prodziekanów dr hab. Ewelinę Chawłowską, dr hab. Dorotę Talarską i dr hab. Agnieszkę Zawiejska, prof. UMP oraz grono pedagogiczne.
Po powitaniu Studentów i przemówieniach, Pani Dziekan odebrała od przedstawicieli Studentów wszystkich kierunków studiów realizowanych na WNoZ uroczyste ślubowanie.