< Cofnij

Bezpłatny zdalny kurs „Filozofia i psychiatria dla kierunków medycznych”

Szanowni Państwo

zapraszamy do udziału w bezpłatnym zdalnym kursie „Filozofia i psychiatria dla kierunków medycznych”, realizowanym z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy w ramach Funduszy EOG, organizowanym przez Fundację Otwarte Seminaria Filozoficzno-Psychiatryczne w partnerstwie z Pracownią Filozofii Zdrowia Psychicznego w Katedrze Nauk Społecznych i Humanistycznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Kurs dedykowany jest studentom kierunków lekarskich, pielęgniarskich, nauk o zdrowiu, psychologii klinicznej i pokrewnych oraz rezydentom i stażystom. Składa się z 16 spotkań online odbywających się o 18:30 w środy i czwartki pomiędzy 18 stycznia a 9 marca. 

Do wykładowców należą m.in.: prof. Michael A. Schwartz (Texas A&M University), dr Anastasios Dimopoulos (Royal College of Psychiatrists), prof. Jacek Wciórka (IPiN), prof. Paweł Zagożdżon (GUM), dr hab. Marcin Moskalewicz (UMP/UniversitätsKlinikum Heidelberg), dr hab. Andrzej Kapusta (UMCS) i dr Mira Marcinów (PAN).

Pełny program oraz informacja o rejestracji dostępne są na tej stronie:
https://osfp.org.pl/kurs-filozofia-i-psychiatria-2/