Komunikat

Szanowni Państwo,

w imieniu Organizatorów pozwalamy sobie przekazać informację, iż z przyczyn niezależnych od organizatorów zobowiązani jesteśmy do przesunięcia terminu organizacji Konferencji - odbędzie się w dniach 4-5.12.2017 r. w Poznaniu.

Jednocześnie pragnę serdecznie podziękować Wszystkim, którzy włożyli swoją pracę w dotychczasowe przygotowania do Konferencji.

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

Dr Katarzyna Głodowska

 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. ,,Międzykulturowa opieka medyczna wyzwaniem dla zespołu interdyscyplinarnego".

Konferencja skierowana jest do lekarzy, pielęgniarek, położnych, fizjoterapeutów, ratowników medycznych, farmaceutów, dietetyków, logopedów, terapeutów zajęciowych, opiekunów medycznych, osób pracujących w opiece społecznej, instytucjach państwowych, prawników, pedagogów, bioetyków, psychologów, psychoterapeutów, socjologów i wszystkich osób, które związane są zawodowo z tematyką naszego wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy  do  udziału  w tym  naukowym wydarzeniu oraz prosimy o przekazanie tej wiadomości osobom, które mogą być zainteresowane uczestnictwem w konferencji.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo:

http://interculture.pl/

https://www.facebook.com/interculturemedicalcare/