Pracownicy Katedry Nauk Społecznych i Humanistycznych wśród wyróżnionych przez Studentów w trakcie Dyplomatorium Wydziału Nauk o Zdrowiu

13 listopada 2022 r. w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyło się uroczyste Dyplomatorium dla absolwentów Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego.

W trakcie uroczystości wręczone zostały nauczycielom akademickim wyróżnienia przyznane przez studentów za zaangażowanie i wspaniałą atmosferę podczas zajęć.

Wśród wyróżnionych znaleźli się także pracownicy Katedry Nauk Społecznych i Humanistycznych:

studenci kierunku Położnictwo II SUM wyróżnili dr hab. Ewę Baum prof. UMP, studenci I stopnia na kierunku Zdrowie Publiczne wyróżnili dr. hab. Jana Domaradzkiego, natomiast studenci Pielęgniarstwa II SUM i Zdrowia Publicznego II SUM przyznali wyróżnienie dr. Krzysztofowi Prętkiemu.

Serdecznie gratulujemy!