< Cofnij

Kontakty do pracowników w dniach 16-25 marca 2020 r.

 

Jestesmy z Państwem na bieżąco

Sekretariat – Ewa Skibińska od poniedziałku do piątku od 07.15 do 15.15

adres e-mail: kns@ump.edu.pl

 tel. 61 845 27 70

 

LP.

Imię i Nazwisko

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

Prof.  dr hab.

Michał Musielak

 

 

 

10.00-12.00

mmusiela@ump.edu.pl

 

 

2

Dr hab.

Ewa Baum

 

11.00-13.00

ebaum@ump.edu.pl

 

11.00-13.00

ebaum@ump.edu.pl

618452772

 

3

Dr hab.

Adam Czabański

 

 

 

10.00-12.00

aczabanski@interia.pl

618452774

 

4

Dr hab. Jan

Domaradzki

 

 

 

 

11.00-13.00

jandomar@ump.edu.pl

5

Dr hab.

Marcin Moskalewicz

od poniedziałku do piątku 08.00-15.00  moskalewicz@gmail.com

618452773

6

Dr

Stanisław Antczak

 

13.00 -15.00 

stanislaus.antczak@gmail.com

 

 12.00 do 14.00

stanislaus.antczak@gmail.com

 

7

Dr Justyna

Czekajewska

 

 

 

10.00-12.00

justynaczekajewska@gmail.com

11.00-13.00

justynaczekajewska@gmail.com

8

Dr Katarzyna

Głodowska

 

09.00-11.00

katarzyna.glodowska@onet.pl

 

11.00-13.00

katarzyna.glodowska@onet.pl

618452776

 

 

9

Dr

Piotr Kordel

 

11.00-13.00

kordel@ump.edu.pl

 

11.00-13.00

kordel@ump.edu.pl

 

10

Dr Maja

Matthews-Kozanecka

 

09.00-10.00

pszczolka-maja@o2.pl

10.00-12.00

pszczolka-maja@o2.pl

 

 

11

Dr

Krzysztof Prętki

od poniedziałku do piątku 08.00-15.00  kpretki@ump.edu.pl

618452775

12

Dr

Izabela Rzymska

 

Zwolnienie lekarskie

izabela@rzymski.eu

 

 

 

13

Dr Jadwiga
Wiertlewska-Bielarz

 

 

 

10.00-12.00

j.wiertlewska@interia.pl

 

14

Dr

Jan Zamojski

 

11.15-13.15

janzam@interia.pl

 

10.15-12.15

janzam@interia.pl

 

15

Dr

Agnieszka Żok

10.00-12.00

agzok@ump.edu.pl

 

 

10.00-12.00

agzok@ump.edu.pl

 

16

Mgr Natalia

Markwitz-Grzyb

08.30-10.30

nmarkwitz@ump.edu.pl

 

12.00-14.00

nmarkwitz@ump.edu.pl

 

 

17

Mgr Aleksandra Bendowska

 

 

 

12.30-14.30

aleksandra.bendowska@gmail.com

885356009