< Cofnij

Kontakty do pracowników w dniach od 16 marca do 31 sierpnia 2020 r.

 

Jesteśmy z Państwem na bieżąco

Sekretariat – Ewa Skibińska od poniedziałku do piątku od 07:15 do 15:15

adres e-mail: kns@ump.edu.pl

 tel. 61 845 27 70

 

LP.

Imię i Nazwisko

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

Prof.  dr hab.

Michał Musielak

 

 

 

10:00-12:00

mmusiela@ump.edu.pl

 

 

2

Dr hab.

Ewa Baum

 

 

 

11:00-13:00

ebaum@ump.edu.pl

618452772

 

3

Dr hab.

Adam Czabański

 

 

 

10:00-12:00

aczabanski@interia.pl

618452774

 

4

Dr hab. Jan

Domaradzki

 

11:00-13:00

jandomar@ump.edu.pl

 

 

 

 

5

Dr hab.

Marcin Moskalewicz

     

10:00-12:00

moskalewicz@gmail.com

618452773

 

 

6

Dr

Stanisław Antczak

 

13:00-15:00

stanislaus.antczak@gmail.com

 

 12:30 do 14:30

stanislaus.antczak@gmail.com

 

7

Dr Justyna

Czekajewska

 

 

 

10:00-12:00

justynaczekajewska@gmail.com

11:00-13:00

justynaczekajewska@gmail.com

8

Dr Katarzyna

Głodowska

 

09:00-11:00

katarzyna.glodowska@onet.pl

 

11:00-13:00

katarzyna.glodowska@onet.pl

618452776

 

 

9

Dr

Piotr Kordel

 

11:00-13:00

kordel@ump.edu.pl

 

11:00-13:00

kordel@ump.edu.pl

 

10

Dr Maja

Matthews-Kozanecka

 08:00-10:00

pszczolka-maja@o2.pl

 

08:00-10:00

pszczolka-maja@o2.pl

 

 

11

Dr

Krzysztof Prętki

od poniedziałku do piątku 08:00-15:00  kpretki@ump.edu.pl

618452775

12

Dr

Izabela Rzymska

 

 

11:00-13:00

izabela@rzymski.eu

 

11:00-13:00

izabela@rzymski.eu 

 

13

Dr Jadwiga
Wiertlewska-Bielarz

 

 

 

10:00-12:00

j.wiertlewska@interia.pl

 

14

Dr

Jan Zamojski

 

11:15-13:15

janzam@interia.pl

 

10:15-12:15

janzam@interia.pl

 

15

Dr

Agnieszka Żok

10:00-12:00

agzok@ump.edu.pl

 

 

10:00-12:00

agzok@ump.edu.pl

 

16

Mgr Natalia

Markwitz-Grzyb

08:30-10:30

nmarkwitz@ump.edu.pl

 

12:00-14:00

nmarkwitz@ump.edu.pl

 

 

17

Mgr Aleksandra Bendowska

 

 

 

12:30-14:30

aleksandra.bendowska@gmail.com

885356009