Dr Krzysztof Prętki brał udział w ogólnopolskiej konferencji naukowej „Organizacje pozarządowe i wolontariat w szkole”

10 listopada 2022 r. odbyła się ogólnopolska konferencja naukowa „Organizacje pozarządowe i wolontariat w szkole”. Organizatorami konferencji byli: Oddział Warszawski Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego i Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

W konferencji naukowej brał udział dr Krzysztof Prętki, kierownik Pracowni Historii Zdrowia Publicznego oraz Polityki Społecznej i Zdrowotnej, który wygłosił wystąpienie pt. „Organizacje pozarządowe i wolontariat w Zespole Szkół w Chojnicach”. Współautorem referatu był mgr Olgierd Buchwald, wicedyrektor Zespołu Szkół w Chojnicach.

W konferencji, obok organizatorów, brali także udział naukowcy i doktoranci z: Uniwersytetu w Białymstoku, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Akademii Nauk Stosowanych Stefana Batorego w Skierniewicach, Akademii Mazowieckiej w Płocku, Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, Pomorskiej Szkoły Wyższej w Starogardzie Gdańskim, Fundacji na rzecz Praw Ucznia w Poznaniu i Fundacji Pole Dialogu w Warszawie.

>>> Program konferencji